Menu
Your Cart

Lütfen ürün sayfasının alt bölümünde bulunan "Senetli Alışveriş Sürecini" okuyunuz.

İade ve Değişim Şartları


İNTERNET SATIŞLARI İÇİN GEÇERLİ

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online whatsapp bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir.

İnternet Alışverişlerinde kargo ÜCRETİ alıcıya aittir. iade durumunda ise yine kargo alıcıya aittir.

Mağazalarımıza gelerek alışveriş yaparsanız kargo ücreti alınmaz 

Alışveriş Esnasında alacağınız ürünle ilgili stok ve kargo bedelini whatsapp hizmetinden sorarak hızlı bilgi alabilirsiniz.

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa satılma özelliğini yitirmişsse  ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak,  Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Almış olduğunuz ürün size ulaştığı zaman paketi kargo görevlisinin yanında kontrol ediniz.
Dış ambalajında bir hasar tespit etmeniz durumunda kargo görevlisine mutlaka "HASAR TESPİT RAPORU" tutturunuz.
Hasarlı kargolar için kargo görevlileri rapor tutmakla yükümlüdür. Aksi durumda oluşabilecek problemlerden firmamız sorumlu tutulamaz. Rapor tutturulmayan ürünlerde değişim ve iade yapılamayacaktır.

Kullanılmış ürünlerde ise servis raporu ile iade ve değişim yapılmaktadır, eğer üründe bir ayıp var ise servis bu ürün iadeye yada değişime uygundur yazısı gereklidir.aksi durumda iade kesinlikle olmaz

Bildirim
İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek adına çoğu web sitesinde olduğu gibi biz de İKS AVM sitemizde çerez kullanmaktayız.
Çerez politikamızın tamamı için tıklayınız.